ALTYAPI – PEYZAJ


Bu tarz altyapı çalışmaları sırasında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Örneğin elektrik kanal uygulaması yapılacaksa, o bölgede daha önce başka bir Altyapı kanal uygulaması yapılmış mı, yapılmış ise hangi hat boyunca bu kanal devam etmektedir gibi bilgilerin detaylı bir şekilde elimizde bulunması gereklidir. Çünkü bu tarz bir çalışma sırasında su borularının umulmadık anlarda patlaması, diğer çalışma yapan firmaların yaşadığı sorunların en başında geliyor. Ayrıca altyapı çalışmaları sırasında oluşan hafriyatın da en doğru ve temiz şekilde boşaltılması gereklidir. Çünkü genellikle çevreye ve halka rahatsızlık veren bu tarz çalışmalarda biz Gözüm Hafriyat olarak en dikkatli şekilde özen göstermekteyiz.

Ayrıca son dönemlerde en sık şekilde elektrik, internet ve doğalgaz hatlarının yer altından geçtiğini biliyoruz. Doğalgaz gibi tehlikeli bir maddenin altyapı kanal uygulaması sırasında en doğru şekilde monte edileceği kanalın açılması çok önemlidir. Çünkü en sağlıklı ve sorunsuz şekilde, borulara zarar gelmeyecek şekilde yerleştirilmesi şarttır.

Bizler bunca senedir edindiğimiz bilgiler sonucu sizlere mükemmel bir hizmet sunmak için kendimizi her geçen gün durmaksızın geliştirmeye devam ediyoruz. Eğer altyapı çalışmalarına ihtiyacınız var ise, Türkiye’de bu hizmeti en profesyonel şekilde yapan Gözüm Hafriyat destek almayı ihmal etmeyin. Çünkü sizlerin en güvenli şekilde hizmet almanız için varız.