HAFRİYAT


Kurulduğumuz günden itibaren  yüzlerce projeyi en iyi şekilde kazasız ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı uzman kadromuz, teknik ekibimiz ve güçlü makine parkımızı ile devam etmekteyiz. Firmamızın birinci önceliği iş güvenliği olup, her türlü kaza önleyici tedbiri önceden almaktadır. Firmamızın ikinci önceliği ise , yaptığımız işin (Yıkım, Hafriyat ve Alt Yapı) en kısa sürede ve sözleşmeye uygun bir şekilde iş verene teslim etmesidir. 

İnşaat sektörünün temellerinden de önce gelen hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı ve komplike bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle geliştirmiş ekseriyetinde hizmet ağını her geçen gün daha da genişleterek hizmet etmeye devam etmekteyiz. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız.

Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir. İşlerimizde göstermiş olduğumuz üstün başarı ve dürüstlük, müşterilerimizden memnuniyet ve sektöründe marka değeri olarak geri dönmektedir. Bina yıkımından hafriyat atığının kaldırılmasına kadar olan süreçte hizmetimiz mevcuttur.