KURUMSAL


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Gözüm Hafriyat, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Geniş bir makine parkı ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, kepçe kiralama, Altyapı, peyzaj, nakliye, taşımacılık, bahçe toprağı serimi, gübre taşımacılık gibi hafriyat hizmetleri taleplerine cevap veriyoruz.

Yılların tecrübesi ile binalardan önce güvenilir yaşam merkezleri inşa ederiz. Yaptığımız projelerin her zaman arkasındayız. Teknolojiyi yakından takip edip, projelerimizin her aşamasında ileri teknoloji ürün, hizmet ve tekniği kullanırız. Estetik mimariye önem veririz. Standartlara uymak yük değil, görevimizdir. Standarların üstünde hizmet sunarız.

İnsan hayatı bizim için her şeyden önemlidir. Profesyonel ekibimizle en iyi işçilik garantisi veririz. Projelerimizde hayal satmaz, planladığımız her ayrıntıyı gerçekleştiririz. En kaliteli malzeme seçimini yapar en iyi çözüm ortakları ile çalışırız.

Bugünün değil geleceğin projelerini inşa edip, sürekli değerlenen ve ayrıcalık sahibi projeler yaparız. Projelerimizi tam zamanında teslim ederiz. İnsana saygılı olduğumuz kadar doğaya da saygı duyar, yarınlarımızı bugünden korumak için gayret ederiz.

Gelişen ve yenilenen makine parkurumuzla makine ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermeye hazırız.